معین شدن استراتژی یحیی برای پرسپولیس

به گزارش صندلی و تلفن، پرسپولیس در چند سال گذشته تیمی منسجم و توانمند بوده که توانسته موفقیت ها و جام های زیادی به ارمغان بیاورد و به یکی از قدرت های عظیم فوتبال کشور تبدیل گردد. کسب 4 عنوان پیاپی قهرمانی و رسیدن 2 باره به فینال لیگ قهرمانان آسیا در طول 3 سال گذشته مواردی نیست که اتفاقی به دست آمده باشد و بسیاری معتقدند ثبات در این تیم یکی از اصلی ترین دلایل موفقیت به شمار می رود که البته آن ها نتوانستند این فرایند پایداری را در لیگ بیستم هم حفظ نمایند و با از دست دادن ستاره های خود، نمایش پرنوسانی را در فصل جاری از خود ارائه داده اند. یحیی گل محمدی که این روز ها کوشش می نماید تیمش را با همین داشته هایش به نیم فصل برساند و آنجا به ترمیم و تقویت پرسپولیس بپردازد، بهتر از همه می داند که برای ادامه فرایند موفقیت در سال های آینده بازهم باید به دنبال ایجاد ثبات در تیمش باشد.

معین شدن استراتژی یحیی برای پرسپولیس

جعفرسمیعی مدیرعامل قرمز ها در همین مدتی که کار خود را در باشگاه آغاز نموده و البته با چالش های زیادی از سوی مدیریت قبلی روبه رو بوده، توانسته به وعده هایی که به اعضای تیم داده عمل کند و همین خوش قولی او عاملی شده بتواند خیلی زود صندلی ویژه ای را بین اعضای تیم برای خودش دست وپا کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعد از اینکه اختیار امور را در باشگاه در دست گرفت، یکی از اقداماتی که انجام داد آغاز فرایند تمدید قرارداد بازیکنانی بود که کادرفنی به آن ها احتیاج داشتند و در گام نخست او توانست با مهدی عبدی مهاجم جوان و آینده دار سرخ ها قراردادی 3 ساله را به امضا برساند تا با احتساب قرارداد 2 ساله ای که با این تیم داشت، 5 سال دیگر در جمع قرمز ها ماندگار گردد و نوید روز های خوبی را برای خودش و پرسپولیس بدهد.

سیامک نعمتی هم که در این فصل به آچارفرانسه یحیی تبدیل شده و توانسته در شرایط حساس به فریاد سرمربی تیمش برسد، یکی دیگر از نفراتی بود که توسط جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری به باشگاه دعوت شد و بعد از مذاکره با آن ها حاضر شد قراردادش را یک فصل دیگر با پرسپولیس تمدید کند و با توجه به قراردادی که با باشگاه داشت، تا 2 فصل آینده هم لباس قرمز پرسپولیس را بر تن کند.

مدیرعامل پرسپولیس که فرایند تمدید قرارداد بازیکنان این تیم را پیش از فینال آسیا آغاز نموده بود بعد از نایب قهرمانی قرمز ها این موضوع با اختلال روبرو شد و مسائل اقتصادی که در این باشگاه وجود داشت مانع انجام این موضوع می شد، اما حالا استعفای 2 عضو هیات مدیره که اعضای کادرفنی و طرفداران رضایت چندانی از عملکردشان نداشتند، باعث شده تا دوباره قرمز ها برای مرور برنامه هایشان انگیزه گرفته و مجددا به دنبال پیش بردن برنامه هایشان باشند.

بر همین اساس شنیده می گردد یکی از برنامه های مهمی که مدیران پرسپولیس در روز های آینده آن را دنبال می نمایند، تمدید قرارداد با بازیکنان فعلی تیم است که قراردادشان رو به سرانجام است یا طبق نظر کادرفنی باید فصول بیشتری را با قرمز ها همراه باشند.

به نظر می رسد یحیی گل محمدی میخواهد استراتژی برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق و کروات باشگاه پرسپولیس را در این تیم پیاده سازی کند و با حفظ شاکله اصلی تیم و تمدید قرارداد بازیکنان کلیدی بتواند به اهدافی که در نظر گرفته است دست پیدا کند و در این راه جعفر سمیعی را همراه خود نموده است.

فوتبالی

منبع: فرارو

به "معین شدن استراتژی یحیی برای پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معین شدن استراتژی یحیی برای پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید